za kraj pobjeda u splitu

Pehar je visoko u zraku! Slavi se 27. titula i prvenstvo osvojeno bez izgubljenog boda

Nakon dvije sušne godine, rukometašice Podravke upravo su u Splitu visoko u zrak podigle pehar namijenjen najboljoj hrvatskoj ekipi. U zadnjem prvenstvenoj utakmici pobijedile su Split 2010 s 32:20 i tako se prošetale ligom, u kojoj kroz cijelu sezonu nisu izgubile nijedan bod.

Dvojbi oko pobjednika nije bilo ni danas, Podravka je dominirala od prve minute i već na poluvremenu vodila 19:7. U nastavku je Obrvan već po običaju češće rotirao, no rezultat nije patio, sve do konačnih 32:20.

Josipa Mamić s osam golova bila je uvjerljivo najbolja podravkašica, po pet su zabile Vuković i Katarina Pandža, dok je zapaženu ulogu između vratnica opet imala Antonia Tucaković. Podravka je tako sezonu završila s 24 čiste pobjede u isto toliko kola te sa sedam bodova prednosti ispred druge Lokomotive. Bravo cure!

Nedaleko od njegove rodne kuće

FOTO Trafostanica na Peskima dobila mural generala Markača

ĐURĐEVAČKI LIMITATOR

Kaj nam je Laci opet z Domovinskem v rit stisnul?

županijski nogomet

FOTO/VIDEO Torčanci pokorili Herešin i vratili se na tron, oslabljeni Drnjančani pali u močilskoj Areni

podravski na mjestu događaja

UPRAVO Vozač automobilom sletio s ceste, prevezen je u bolnicu

FESTIVAL TRADICIJSKIH KOLAČA

FOTO Završena još jedna uspješna Virovska prkačijada

mali je vruć

FOTO Jagušić neumoljivo trpa, nakon gola Dinamu dva zabio i danas za pobjedu juniora