za kraj pobjeda u splitu

Pehar je visoko u zraku! Slavi se 27. titula i prvenstvo osvojeno bez izgubljenog boda

Nakon dvije sušne godine, rukometašice Podravke upravo su u Splitu visoko u zrak podigle pehar namijenjen najboljoj hrvatskoj ekipi. U zadnjem prvenstvenoj utakmici pobijedile su Split 2010 s 32:20 i tako se prošetale ligom, u kojoj kroz cijelu sezonu nisu izgubile nijedan bod.

Dvojbi oko pobjednika nije bilo ni danas, Podravka je dominirala od prve minute i već na poluvremenu vodila 19:7. U nastavku je Obrvan već po običaju češće rotirao, no rezultat nije patio, sve do konačnih 32:20.

Josipa Mamić s osam golova bila je uvjerljivo najbolja podravkašica, po pet su zabile Vuković i Katarina Pandža, dok je zapaženu ulogu između vratnica opet imala Antonia Tucaković. Podravka je tako sezonu završila s 24 čiste pobjede u isto toliko kola te sa sedam bodova prednosti ispred druge Lokomotive. Bravo cure!