Zbog nasilja u obitelji osuđena je 57-godišnjakinja koja je pijana istukla svog muža (57). Dogodilo se to 31. svibnja oko 13.30 sati u vikendici u okolici Koprivnice kada se 57-godišnjakinja pod utjecajem alkohola od 1,49 promila nasilnički ponašala u obitelji. Prvo je vikala na muža i vrijeđala ga riječima „đubre jedno, smeće, kurviš, prodo si me svima“ da bi potom uzela daljinski od televizora i bacila ga u zid. Nakon toga je muža i fizički napala. Više puta ga je noktima ogrebla po prsima, a potom ga je više puta otvorenim dlanovima obiju ruka udarila u leđa, no muž pritom nije zadobio liječničku pomoć. Stigla je policija, 59-godišnjakinja je uhićena te se do sljedećeg dana trijeznila u policijskoj postaji, a potom je stigla na prekršajni odjel suda gdje joj je izrečena novčana kazna od 380 eura, ali kako je dva dana bila uhićena, ostaje joj za platiti 300 eura kazne.
FOTO: Ilustracija