Plitvica polusezonu završila pobjedom

U posljednjem 14. kolu prvog dijela prvenstva 1. ŽNL Varaždin selnička Plitvica dočekala je Obreš iz Svetog Ilije. Bio je to susret susjednih ekipa na ljestvici u kojem je Plitvica zaostajala dva boda što znači da bi pobjedom pretekla goste i na kraju ‘jeseni’ osvojila odlično četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Upravo se to i dogodilo.

Nošena vjernim navijačima ekipa Plitvice od početka utakmice nametnula je svoj ritam igre, u prvom poluvremenu stvorila četiri izgledne prigode, ali su ipak poveli gosti, u 19. minuti pogotkom Luke Kumrića. U drugom poluvremenu Plitvica je nastavila s boljom igrom, a za promašaje u prvom iskupio se dvostruki strijelac Dario Prlog koji je poentirao u 63. i 90. minuti. Zaslužena pobjeda Plitvice po skliskom terenu i hladnom vremenu od 2:1 i slavlje s navijačima za kraj polusezone moglo je početi.

FOTO Dražen Vađunec

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati