U ŽUPI SVETOG BENEDIKTA I ŽALOSNE GOSPE

Po prvi put se ispovjedilo 30 prvopričesnika

U Župi svetog Benedikta i Žalosne Gospe u Kloštru Podravskom upriličena je svečanost podjele sakramenta Prve svete pričesti. Tijelo Kristovo od župnika fra Ivana Širokija, koji je i predvodio misno slavlje, po prvi put je primilo 30 prvopričesnika.

– Neka naše prvopričesnike prati Božji blagoslov i blizina našega spasitelja Isusa. Zahvaljujemo svima koji su svojim radom učinili ovo slavlje ljepšim i svečanijim – navode u Župi svetog Benedikta i Žalosne Gospe.  

FOTO Vesna Ban

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BLAGDAN TIJELOVA

Vjernici se pomolili kod svake sjenice, vatrogasci nosili baldahin

TRADICIONALNO ZAJEDNIČKO EUHARISTIJSKO SLAVLJE

Procesijom gradskim ulicama proslavili Tijelovo

ŽUPA U REKI

Proštenjem proslavili blagdan nebeskog zaštitnika