Pobjeda Koprivnice, poraz Virovaca

Koprivnica je u četvrtom kolu lige za ostanak Treće hrvatske lige Sjever na gostovanju u Varaždinu pobijedila Varteks 2:3. U 29. minuti Vuić je zabio za početnu prednost Koprivničanaca. Varaždinci su u 39. minuti izjednačili preko Leona Benko, no samo tri minute nakon toga Anić se upisao u listu strijelaca za
novo vodstvo momčadi Marija Dodika. Tek što se krenulo s centra neopreznost domaće obrane kaznio je Enjo koji je povisio na 1:3, a u idućem napadu Varaždinaca Leon Benko postavio je konačnih 2:3.

Podravac je, pak, na gostovanju kod Virovitice pretrpio poraz 2:0 i ponovno je na začelju prvenstvene ljestvice. Virovci u prvom dijelu nisu iskoristili svoje prilike, dok je u nastavku Virovitica golovima Suvajca i Petriniča osigurala sva tri boda.