OPET GA JE PREVARILO PIĆE

Policija ponovno ulovila 47-godišnjeg Đurđevčanina da pijan vozi, sad je ostao bez auta

Noćas oko pola noći policajci su u Đurđevcu u Bjelovarskoj ulici u kontroli prometa ulovili 47-godišnjaka kako pijan vozi. Napuhao je 1,65 promila, a kako mu to nije prvi put da pijan vozi privremeno je oduzet auto.

– O tome je obaviješten prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici koji odlučuje o daljnjem postupku s oduzetim vozilom. Vozač je uhićen i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak – navode u županijskoj Policvijskoj upravi.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?

U TIJEKU JE SEZONA ŽETVE JEČMA

VIDEO Za uzgoj nije zahtjevan i urod je svake godine dobar, ali pojavio se jedan veliki problem

POTPORA STRANKAMA IZ GRADSKOG PRORAČUNA

Stranici Nezavisni Željka Lackovića 14.375 eura