U MARIJINOM SVETIŠTU

Posvećenu hostiju primilo 19 prvopričesnika

U Marijinom svetištu Župe Uznesenja blažene Djevice Marije u Molvama sakrament Prve svete pričesti primilo je 19 prvopričesnika. Svečanost su, uz obitelji slavljenika, uveličali i brojni vjernici, a prvopričesnici su pripremili i prigodan program. U Župi od srca zahvaljuju prvopričesnicima koji su otvorena srca primili Isusa u svoje živote.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OBITELJ U SRCU

Brojne obitelji okupile se u svetištu Predragocjene Krvi Kristove 

BLAGDAN TIJELOVA

Vjernici se pomolili kod svake sjenice, vatrogasci nosili baldahin

TRADICIONALNO ZAJEDNIČKO EUHARISTIJSKO SLAVLJE

Procesijom gradskim ulicama proslavili Tijelovo