PLINSKA INSTALACIJA USPORILA RADOVE

Pothodnik Cvjetna neće biti gotov prema planu, Cengiz tražio produljenje roka

Radovi na pješačkom pothodniku u Cvjetnoj ulici u Koprivnici ipak neće biti dovršeni prema prvotnom planu sredinom srpnja, već s odmakom od mjesec dana. Novi rok za završetak je 15. kolovoza, izvijestili su upravo iz HŽ Infrastrukture.

Kako stoji u njihovom dopisu, izvođač radova tvrtka Cengiz zatražila je produljenje zbog otežanog premještanja plinskih instalacija, što je privremeno zaustavilo nastavak radova. Do kraja će biti potrebno još dovršiti iskop uz lijevu stranu pothodnika te postaviti zidove za zaštitu od buke.

Radovi su dio velikog infrastrukturnog projekta rekonstrukcije pruge i izgradnje drugog kolosijeka na dionici Križevci – Koprivnica – državna granica.

Iz Grada i izvođača apeliraju na sve pješake da do puštanja pothodnika u funkciju ne prelaze prugu na nedozvoljenim mjestima, jer time ozbiljno ugrožavaju vlastitu sigurnost i sigurnost željezničkog prometa.

Foto: Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U ORGANIZACIJI UDRUGE ŽENA JAGNJEDOVEC

FOTO/VIDEO S tradicionalnog Jagnjedovečkog kolinja nitko neće otići gladan

Oprezno u prometu

UPRAVO Kamion u grabi, ogromne kolone u oba smjera

traje očevid

UPRAVO Sudarili se auto i kombi, promet otežan