DOŠEL BU DOŠEL SVETI MARTIN

Pred vratima nova humanitarna martinjska špelancija, sastat će se 50 vinskih meštara

Bliži nam se još jedno obilježavanje martinja u organizaciji Turističke zajednice Koprivničko-križevačke županije. Ovogodišnja 16. velika martinjska špelancija bit će humanitarnog karaktera, a sav prikupljeni iznos ići će županijskoj Udruzi invalida.

Ljubitelji vinske kapljice okupit će se iduće subote, 4. studenog od 18 sati u wedding resortu Avalon u Crnoj gori. Ovogodišnjoj vinodi prisustvovat će 50-tak meštara martinjskog ceremonijala.

Uz vinare s područja naše i susjedne Bjelovarsko-bilogorske županije predstavit će se 14 Udruga vinogradara i vinara s područja naše županije. Za zabavni dio programa zadužen je KUD Gruntovec, a za dobar štimung i martinjsko veselje pobrinut će se Tamburaški sastav Dangube dok će martinjski meni poslužiti Obrt Stari zanati.

Ovogodišnji partneri su Turistička zajednica Bjelovarsko-bilogorske županije i Bjelovarsko-bilogorska županija.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANOST U ĐURĐEVCU

Brojni uzvanici stigli u Dom kulture na svečanu sjednicu. Pogledaje veliku fotogaleriju

IVAN HODALIĆ PRISJETIO SE VREMENA U KOJEM JE STVARANA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

VIDEO “Nismo htjeli da Đurđevac ide u županiju s Bjelovarom niti Križevci s Vrbovcem, a bio sam jako ljut što smo ostali bez Pitomače”

VATRA UNIŠTILA 12 PROIZVODNIH KOŠNICA ĐURĐEVAČKOG PČELARA

VIDEO Izgorjele su stotine tisuća pčela, a što bi tek bilo da slučajni prolaznici nisu uočili požar, Željko ne želi ni zamišljati