donji vidovec zavijen u crno

Preminuo bivši igrač legradskog Graničara, imao je samo 36 godina

Tužne, jako tužne vijesti stižu iz Donjeg Vidovca. Igor Vidović, 36-godišnjak koji je igrao i za Graničar iz Legrada, preminuo je nakon teške bolesti. Kako piše medjimurski, kolege iz Kotoribe, s kojima je igrao u MNK 75 Kotoriba, bili su pokrenuli i humanitarnu akciju kako bi mu pomogli na putu do ozdravljenja, ali bolest se, nažalost, pokazala prejakom.

Vidović je za Graničar nastupao od 2013. do 2017., a kasnije nosio dres svog Vidovčana, igrajući i za seniore i za veterane. Zadnje utakmice odigrao je u listopadu 2023. godine.

FOTO Ilustracija, NK Graničar Legrad

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Zabrinjavajući rezultati sistematskih pregleda potencijalnih prvašića

Svako sedmo dijete u županiji nije spremno za prvi razred