U HUDOVLJANIMA

Proštenjem proslavili blagdan Gospe Fatimske

Mještani Hudovljana, naselja na području Općine Sokolovac, tradicionalno su proštenjem proslavili blagdan Gospe Fatimske. U kapeli te svetice, koju su izgradili mještani prije 28 godina, euharistijsko slavlje predvodio je Miro Denac, župnik u Donjim Mostima i Miholjancu, a nakon svete mise priređeno je i prigodno druženje.

– Hvala svima na sudjelovanju i pomoći pri organizaciji proštenja i neka blažena Djevica Marija Fatimska moli za nas – kaže Miro Denac.

FOTO Župa Donji Mosti

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BLAGDAN TIJELOVA

Vjernici se pomolili kod svake sjenice, vatrogasci nosili baldahin

TRADICIONALNO ZAJEDNIČKO EUHARISTIJSKO SLAVLJE

Procesijom gradskim ulicama proslavili Tijelovo

ŽUPA U REKI

Proštenjem proslavili blagdan nebeskog zaštitnika