preokret u zadnjih deset minuta

Rukometaši Koprivnice pobjedili Medveščak

Rukometaši Koprivnice došli su do još jedne pobjede i nova vrijedna dva boda, i to protiv zagrebačkog Medveščaka. U očekivano teškoj utakmici do pobjede su domaći došli pred kraj utakmice, kada su uspjeli othrvati se borbenim gostima. Rezultat je na kraju bio 29:26. Dodajmo kako je prvo poluvrijeme završilo u vodstvu gostujuće ekipe, no domaći su se u nastavku uspjeli trgnuti i učiniti utakmicu neizvjesnom.

– U utakmicu smo ušli oslabljeni, nedostajala su nam dva igrača. Imali smo puno promašenih zicera, nakon čega je utakmica ušla u nervozu. No, u zadnjih deset minuta odigrali smo kako znamo i možemo i uspjeli preokrenuti rezultat – komentirao je za Podravski utakmicu trener Koprivnice Filip Turk.

Osam pogodaka postigao je Škrobar, slijede ga Mikačić i Horvatić sa po pet zgoditaka, a po triput su se u strijelce upisali Premec i Korent. Sinković i Friščić zabili su po jedan gol. Ova je pobjeda stigla nakon poraza od Dubrave 2, koja je slavila rezultatom 33:32. Momci Filipa Turka trenutno su se pozicionirali na četvrto mjesto, a ispred njih se za jedan bod više našla momčad Rudara 2, te Medveščak za dva boda. Na vrhu se nalazi Petrinja s tri boda više. Iduće kolo Koprivničanci gostuju u Ludbregu, gdje je na rasporedu pravi susjedski derbi, budući da obje ekipe imaju jednak broj bodova. – Oni znaju nas, mi znamo njih. Idemo se potući i nadigravati. Ako budemo pravi, mislim da imamo dobre šanse za dobar rezultat – zaključuje Turk.

bio je ljut i odriješit

Ferenčina uoči Osijeka: Sto posto sam uvjeren u pobjedu, igrat će Lumala, od Šute očekujem gol

SVE JE VIŠE NEZADOVOLJNIH U UPRAVI, SPREMA LI SE NOVA PROMJENA TRENERA U MIŠKININOJ?