BICIKLIST OZIJEĐEN U PROMETNOJ NESREĆI

S 3,33 promila pao na tlo i završio u bolnici

Totalno pijani biciklist ozlijeđen je u prometnoj nesreći koja se dogodila u petak navečer u Koprivnici.

– Dana, 21. lipnja oko 20:50 u Koprivnici u Ulici Močile 53-godišnjak je upravljao biciklom. Zbog nepropisnog kretanja biciklom je pao na tlo i zadobio lake tjelesne ozljede – priopćila je Policijska uprava koprivničko – križevačka.

Vozaču bicikla je očitana koncentracija alkohola od 3,33 promila te mu je u Općoj bolnici Koprivnica vađena krv i izuzet urin zbog utvrđivanja točne koncentracije alkohola u organizmu. Protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

neobična intervencija

Ispred kuće mu se odvijala prava drama, a on spavao!? “Na teren je izašlo 18 vatrogasaca”

TEŠKA NESREĆA U PRIGORJU

Smrskani auto prevrtao se po polju. Vozila ga pijana djevojka, ona i curica (13) završile u bolnici