Slaven na Apašu razočarao, Osijek protutnjao

Nogometaši Slavena ugostili su u 12. kolu na svom Apašu “zahuktali” Osijek pod novim trenerom Pomsom. Dobra vijest za Farmaceute bio je povratak Marine u vezu nakon odrađene kazne zbog akumuliranih žutih kartona. Na golu je bio Maković, a ispred njega stoperski trio Božić – Soldo – Tepšić u formaciji 3-4-1-2. Na krilima standardni Martinaga i Bosec, a u vezi Marina i Mudražija. Nešto istureniji Mioč i naprijed formalno krilni napadači Hoxha – Crnac.

Prvu priliku u 4. minuti imao je Slaven, no Mioč je glavom promašio čitav gol. Zato je Caktaš u 5. izveo slobodnjak iskosa. Oštra lopta išla je u peterac, sretno prošla kroz noge Tepšiću. Marković nije stigao reagirati i Osijek već vodi 0:1.

Uslijedio je dio igre koji nije bio pretjerano zanimljiv gledateljima. Puno izgubljenih lopti u sredini terena s obje strane i s dosta napucavanja bez rezona.

Osijek je povisio na 0:2 preko Kleinheislera. Činilo se nakon prekršaja na Božiću koji je zbog ozljede morao izaći. Kleinheisler je uzeo loptu, dodao Belji, a ovaj ga pričekao za povratnu. Kleinheisler je bio precizan ljevicom s vrha kaznenog prostora.

U zadnjim trenucima prvog dijela 0:3. Kleinheisler se ubacio iz drugog plana i uputio prizeman centaršut u peterac. Marković je odbio loptu na nogu Caktašu koji iz blizine trese mrežu.

U 52. već je 0:4 za Osijek. Opet veliki propust u Slavenovoj obrani. Caktaš je iskoristio novi poklon i zabio svoj treći gol na utakmici. Kolika je bila nemoć Slavena svjedoči i udarac Žuljevića u 72. minuti. Bio je sam pred golmanom Osijeka i promašio čitav gol.

POZITIVNI TRENDOVI TRŽIŠTA RADA U NAŠOJ ŽUPANIJI

Snažno porasla potreba za radnicima, nezaposlenost pala

Proslava dana općine Sveti Đurđ i blagdana Sv. Juraja

FOTO/VIDEO Načelnik Jany: Širimo vrtić, gradimo Dom za starije i imamo najbolje vatrogasce u županiji