Slaven okrenuo pa izgubio dva boda, Vukčević ukrao šou Krstanoviću!

Koprivnička publika mogla je pratiti 35. kolo 1. HNL, posljednju domaću utakmicu ove turbulentne sezone. U goste je došla Rijeka koja se prije vremena oprostila od borbe za naslov prvaka. Zekić je opet malo premiješao momčad s obzirom da rezultatski nije presudna, a i kako bi odmorio neke igrače te što zbog ozljeda.

Obregon je bio u gol šansi u 3. minuti za Rijeku, no glavom je s pet metara pucao traljavo u golmana. Kakva šansa Zapate u 20. minuti, odlično je reagirao na dubinsku loptu Marine i sjurio se pored zadnjeg braniča prema golu Labrovića. Jedan na jedan pokušao je u donji lijevi kut, no golman Rijeke odlično je postavio nogu i obranio mrežu.

Krstanović je u 32. izveo simultanku nacdesnoj strani, prošao trojicu, u kaznenom prostoru odigrao dupli sa Zapatom koji mu je ostavio loptu na šut. Krle je napravio korak povukao loptu i opalio lijevom u gornju vratnicu. Šteta, možda je trebalo samo ciljati… Bilo je to to od prilika u prvom dijelu.

U nastavku, u 47. Smolčić je glavom tukao loptu po golu, no Sušak je bio na mjestu. Zato je u 49. Obregon nakon slobodnjaka postavio nogu i produžio loptu u gol za 0:1. Hlevnjak je loše procijenio centaršut.

Mnogo toga se događalo od 52. do 55. minute. Dvije šanse Vuka za Rijeku, nesuđeni faul na Zapati kad je išao prema golu i potom faul na Krstanoviću za penal. Bio je precizan i od 56. rezultat je 1:1.

Auuu, kakva bomba Krstanovića u 59. Oslobodio se igrača i potegnuo ljevicom s 20 metara u suprotan kut za 2:1. Nagrada za trud tijekom cijele utakmice.

U 78. Obregon gađa vanjski dio mreže nakon obrane Sušaka. Ipak u 79. Murić odlično centrira, Vukčević je sam na drugoj vratnici i pogađa za 2:2. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Foto Nikola Wolf

Obavijest potrošačima

U popularnom prehrambenom proizvodu pronašli spoj koji može izazvati zdravstvene probleme

Strava KOD LUDBREGA

Stanodavca tjerao da pije, sve što ima prepiše na njega i slomio mu rebra

SUSRET

VIDEO Zvonko živi tik uz željezničku prugu: “Kamioni stvaraju puno goru buku od vlakova”

Poznate izborne liste Hrvatske demokratske zajednice

Četiri kandidata iz naše županije, jedino Sobota na prolaznoj poziciji

NASTAVAK PROCESA PRODAJE VAŽNIH POLJOPRIVREDNIH KOMPANIJA

Podravka među tri favorita za preuzimanje poljoprivrednog sektora Fortenove

bio je ljut i odriješit

Ferenčina uoči Osijeka: Sto posto sam uvjeren u pobjedu, igrat će Lumala, od Šute očekujem gol