Slavenova mladost: Dominantni protiv Podravca, protiv Varaždina malo teže

Mlađe kategorije Slavena Belupa prošle su subote kod kuće igrale protiv Podravca, odnosno u Varaždinu protiv tamošnjeg domaćina. Mlađi pioniri i limači 2 zabilježili su visoke pobjede protiv Podravca. Dok su limači pod vodstvom Josipa Teteca pobijedili 7:1, mlađi pioniri Dejana Ruka dobili su ih čak s 11:0. Ekipa U14 poražena je u Varaždinu rezultatom 3:0. Valja napomenuti kako je koprivnička momčad bila dominantna prvih 20 minuta, no nakon toga domaći preuzimaju inicijativu i dolaze do prvog pogotka krajem poluvremena, i to iz kaznenog udarca.  Do kraja utakmice inicijativa je bila na njihovoj strani, što dokazuje i krajnji rezultat.