Zahtjevna trasa od 103 kilometra

Stotinu biciklista na prvom Granfondu

Ukupno 108 biciklista natjecalo se na prvom Granfondu Križevci 2023 koji se ove nedjelje održao u Križevcima. Biciklisti su pred sobom imali zahtjevnu trasu od 103 kilometra i više od 1250 metara nadmorske visine.

Najbrži je bio Ivan Bratić iz BK Dinamo koji je utrku završio s vremenom od 2:33:28. Samo sekundu iza njega u cilj je ušao Dražen Strugar (BK Storm) dok je treće mjesto pripalo Janku Bengeru (BK Roda).

U ženskoj kategoriji pobjedu je odnijela Andrea Heged (BK Maraton Beciklin). Ona je utrku završila u vremenu 2:59:17. Drugo mjesto osvojila je Zlatica Pernjak (BK Rotor Koprivnica). Treće mjesto pripalo je Tjaši Mlinarič iz Slovenije.

Organizatore iz Križevačke udruge biciklista (KUB) poslužilo je lijepo vrijeme, a za svoj su trud nagrađeni dolaskom velikog broja natjecatelja iz raznih dijelova Hrvatske, a utrka je privukla i bicikliste iz Slovenije.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…