U tjednu iza nas u našoj županiji umrle dvije zaražene osobe

Protekloga tjedna na području Koprivničko-križevačke županije koronavirusom se zarazilo 46 ljudi, a preminule dvije covid pozitivne osobe.

Trenutno je na bolničkom liječenju šest pacijenata. U razdoblju od 10. do 16. svibnja ozdravilo je 47 sugrađana, pa su u županiji trenutno 32 aktivna slučaja zaraze.

Od početka pandemije na ovom je području koronavirusom zaraženo 24.969 osoba.

Sljedeća akcija cijepljenja u Koprivnici bit će u srijedu 18. svibnja u prostorijama županijskog Zavoda za javno zdravstvo na Trgu dr. Tomislava Bardeka 10 od 13 do 14 sati.

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka

MISLI NA ZDRAVLJE

Kako je 50-godišnjak pobijedio visoki kolesterol: “Samo sam prestao ovo jesti, a svi to imaju u hladnjaku”

susjedne županije

Pretukli Egipćanina