Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije
U subotu 21. Dječji međunarodni festival Kukuriček

Ulaznice 4 eura, spremna 21 nova pjesma

Sve je spremno za 21. po redu Dječji međunarodni festival – Kukuriček 2023., koji se u subotu, 10. lipnja s početkom u 20 sati održava u sportskoj dvorani Strukovne škole u Đurđevcu. Voditelj ovogodišnjeg festivala bit će Zoran Vakula, poznati meteorolog, a publika će moći uživati u 21 novoj pjesmi koje će izvoditi djeca i dječji zborovi iz cijele Hrvatske, Crne Gore i BIH.

U revijalnom dijelu programa nastupit će Dječji zbor, polaznici glazbene igraonice Glazbene škole Jan Vlašimsky iz Virovitice, a ulaznice po cijeni od 4 eura moći ćete kupiti na dan festivala u Sportskoj dvorani Strukovne škole od 14 sati.

U nastavku pogledajte popis pjesama, autora i izvođača ovogodišnjeg Kukuričeka:

ŠARENI BALON – Rea Lepoglavec, Đurđevac (Đuro Zidar – Đuro Zidar – Matej Baltić)
DIJETE SA SRETNE PLANETE – Dječji zbor Arija, Đakovo (Dario Balekić – Dario Balekić/Korina Sikora – Dario Balekić)
AKO MI TE UZMU – Chriztel Renae, Sv. Martin na Muri (Ivan Mikulić – Neda Culeta – Ivan Mikulić)
ŽELIM BITI DIJETE – Dječji zbor Cvrkutići, Sveti Križ Začretje (Robert Mihovilić – Sara Krznar – Robert Mihovilić)
POTRAŽI ME – Laura Tina, Rijeka (Dorian Škrobonja)
TKO SE NIJE SKRIO – Dječji zbor Maslačak, Đurđevac (Davor Jendrašić – Ines Giba Jambrišak – Davor Jendrašić)
BOJA PRVIH TREŠANJA – Sara Zeba, Virovitica (Zoran Mišolongin – Rajko Stilinović – Antonio Zadro)
TATA – Anja Jaram, Tessa Gal & plesni zbor Zagrepčanke i dečki, Zagreb (Lada Škugor – Lada Škugor – Tihomir Preradović)
TISUĆU BOJA SVIJETA – Leda Turato i dječji zbor Torretta, Rijeka (Suzana Matušan Avgustini – Suzana Blečić – Aleksandar Valenčić)
PJESMA U MOJOJ GLAVI – Emma Živko, Pitomača (Davor Jendrašić – Emma Živko – Davor Jendrašić)
MALI MOJ – Dina Štefić, Donja Dubrava (Ivan Mikulić – Neda Culeta – Ivan Mikulić)
ZAŽMIRI, UŽIVAJ – Dječji zbor OŠ Petra Preradovića, Pitomača (Davor Bunčić – Davor Bunčić – Davor Jendrašić)
BELLA – Marta Hren, Zagreb (Slavko Olujić/Lana Marinović – Slavko Olujić/Lana Marinović – Tihomir Preradović)
HRABRI KOKO – Dječji zbor Tratinčice, Rijeka (Aleksandar Valenčić – Zlatko Zelenika – Aleksandar Valenčić)
DRAGA MAMA – Lana Đurović, Podgorica – Crna Gora  (Lara Šćekić – Lara Šćekić – Aleksandar Sasa Gajic)
ZAZVIŽDI ZA MIR – Dječji zbor OŠ Ferdinandovac, Ferdinandovac (Dijana Habijanec – Matko Cik/Irena Paska – Davor Jendrašić)
NA KRILIMA LJUBAVI – Korina Postružin, Zagreb (Laura Kovačević – Laura Kovačević – Davor Jendrašić)
MIR DJECI SVIJETA – Dječji zbor OŠ Zamet, Rijeka (Jelena Fabijan – Ana Ilijić – Darko Terlević)
MOJA PRVA SIMPATIJA – Enna Zec, Novi Travnik – BIH (Marijana Dujmušić – Marijana Dujmušić – Josip Vukoja)
DJECA CVIJEĆA – Dječji zbor Slavuji – OGŠ Jan Vlašimsky, Virovitica (Dražen Žanko – Rajko Stilinović – Antonio Zadro)
PLANET ZEMLJA – Toma Šaban, Zagreb (Emanuel Golenko – Emanuel Golenko – Miroslav Lesić)

FOTO: Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Songkillersi rasplesali ljubitelje dobre glazbe

VIDEO Koprivničanci se njišu u ritmu funka

VRHUNSKA ZABAVA

FOTO/VIDEO Legendarni Vatrogasci „vužgali” atmosferu u Svetoj Ani

NOVIGRADSKA GULAŠIJADA

FOTO U kuhanju gulaša natjecalo se čak 20 ekipa


Search

Upišite pojam koji želite pretraživati