Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije
OZLIJEĐENO JE

Umirovljenik automobilom pregazio dijete (11)

U prometnoj nesreći koja se dogodila u srijedu, oko 15 sati u ulici Alojzije Stepinca u mjestu Krkanec, na varaždinskom području, ozlijeđeno je je 11-godišnje dijete.

Naime, umirovljenik (81) se automobilom iz dvorišta uključivao u promet, a da prethodno nije propustio sva vozila koja se kreću kolnikom na koji se uključuje. Tom je prilikom prednjim dijelom vozila naletio na lijevi bočni dio bicikla kojim je upravljalo 11-godišnje dijete, a koje se nepropisno kretalo nogostupom i nije koristilo zaštitnu kacigu.

“U prometnoj nesreći dijete je ozlijeđeno te mu je medicinska pomoć pružena u Općoj bolnici Varaždin, a njegove ozljede će se okvalificirati naknadno”, stoji u priopćenju policije.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ŠTETA na objektu u prikraju križevačkom 5000 EURA

FOTO Izgorjelo je cijelo krovište, buktinja i dim vidjeli su se kilometrima

Oprezno, ceste su skliske i pune blata

VIDEO Sudar dvaju vozila na semaforiziranom raskrižju u Koprivnici

Podravski na mjestu događaja

Upravo: Sudar Golfa i Kie, promet usporen

Kvrcnula se tri vozila

Lančani sudar upravo u Koprivnici, očevid u tijeku

JAVIO SE U BOLNICU DVA DANA KASNIJE

Muškarac (57) teško ozlijeđen u kafiću. Dvije osobe uhićene

Šteta na prigorskom imanju 10 tisuća eura

Zapalio se vrijedan traktor, vatra se proširila na bale i štagalj

Upišite pojam koji želite pretraživati