UPRAVO: Majka i kćerkica završile na krovu

Jutros oko 07:45 dogodila se prometna nesreća u mjestu Selnik. Žena je vozila kćer u vrtić u Ludbreg te na ravnom dijelu ceste u Selniku, prešla na drugu stranu ceste, probila ogradu i srušila plinski ormarić iz kojeg je počeo istjecati plin. Prema prvim informacija nitko nije teže ozlijeđen no preventivno su prevezene u bolnicu.

Žena je po izlasku iz automobila izjavila da je izgubila upravljačke sposobnosti nad automobilom tako da je mogući uzrok nesreće kvar na automobilu, točnije zubnoj letvi.

Očevid je u tijeku, a na teren su zbog istjecanja plina izašli i vatrogasci.

Više informacija naknadno.

FOTO/VIDEO: Dražen Vađunec , čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BROJNI PROBLEMI ZA MJEŠTANE GLOBOČECA LUDBREŠKOG

VIDEO Božo je iz očaja kupio staru, pokvarenu kameru nalik policijskom radaru: “Čim je vozači ugledaju, koče i blicaju”

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

TEŠKA NESREĆA U PRIGORJU

Smrskani auto prevrtao se po polju. Vozila ga pijana djevojka, ona i curica (13) završile u bolnici