U POVODU 50. OBLJETNICE OD IZGRADNJE

Uredili prilaz kapeli svete Elizabete

U Novom Selu Podravskom, naselju na području Općine Mali Bukovec, uređen je prilaz kapeli svete Elizabete. Radovi su obuhvatili postavljanje pločnika kako bi u povodu 50. obljetnice od izgradnje kapele, koja se obilježava u ovoj godini, i prilaz bio uređen na odgovarajući način. Svečanost proslave jubileja kapela predviđena je lipnju.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Ponovno u skolskim klupama

VIDEO Tri generacije zajedno slave obljetnicu početka školovanja! “Treba vratiti vremena kad je učitelj bio zakon”

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka