UVJERENA JE DA JOJ NETKO UČESTALO PROVALJUJE U STAN

VIDEO Branka: “Kolači, odjeća i obuća samo nestaju, a na tepihu se pojavljuju čudni otisci stopala”

Branka Bošnjaković iz Koprivnice uvjerena je da joj netko učestalo provaljuje u stan i krade prehrambene namirnice, odjeću i obuću. Već godinu dana, tvrdi ona, barem jedanput mjesečno kradljivac ulazi u njen stan i potkrada je. Slučajeve krađe, kaže ona, prijavila je policiji, ali ništa nije učinjeno kako bi se stalo na kraj štetama i neugodnostima koje trpi.

– Prije dvije godine doselila sam se u stan u kojem sad živim i otad se stalno događaju iste stvari. Nestaju mi kolači, hrana, odjeća i obuća i skoro svaki put kad duže izbivam iz stana nešto nestaje. Dosta mi je toga i hoću da se lopovu stane na kraj – ispričala nam je Branka. Da joj netko ulazi u stan, tvrdi Branka, sigurna je po tragovima na koje nailazi nakon što se vrati iz grada.

– Prije svakog odlaska u grad s posebnom četkom očetkam tepihe tako da su čisti i da na njima nema nikakvih tragova. No, kad se vratim točno se na tepisima vide obrisi stopala. Zbog toga, kao i zbog stvari koje mi svaki put fale, nitko me ne može razuvjeriti da netko ulazi u moj stan i potkrada me – ističe Branka. Ulazna vrata u stan, dodaje ona, dosad nikad nisu bila obijena pa je uvjerena da je kradljivac netko tko je vješt u otključavanju brava s posebnim alatom.

Milka (90) je gledala inauguraciju, dok se oko njene kuće odvijala prava drama

– Sad ću promijeniti bravu pa ću vidjeti hoće li mi to pomoći. Ima jedna osoba na koju sumnjam da me potkrada, a kako policija nije utvrdila tko je lopov, odlučila sam javno progovoriti o svom slučaj pa se možda kradljivac prestraši i konačno me pusti na miru. Čak razmišljam da se odselim jer sam sličan slučaj imala i u Bjelovaru, gdje sam živjela prije dolaska u Koprivnicu – zaključila je Branka Bošnjaković.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRANIČ MARKO LEŠKOVIĆ UOČI OKRŠAJA SLAVENA I ISTRE

“Naravno da pratimo tablicu, ali treba biti pametan i ne poletjeti previsoko”

Općina Legrad donijet će novi Prostorni plan

Odlučivat će se o proširenju eksploatacija na Jegenišu, opet ništa od izumljivanja Šoderice

JOSIP ŠAJKOVIĆ (74) IZ KUNOVEC BREGA UZGAJA STOPOSTO PRIRODNE TIKVE

“Od mojih bugarki Sanja Doležal spremala je sladoled i kolače!”