BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

Ekipa Slavenovih pionira 2 ovog je vikenda nastupila u Umagu na jakom međunarodnom turniru Umag Trophy Champions 2024. na kojem su osvojili četvrto mjesto. Nakon što su osvojili 12 bodova u grupi, u 1/4 finala su izbacili Hajduk, dok su u borbi za medalje bolji bili Crvena Zvezda i slovenska Bistrica. O jačini turnira dovoljno govori da ga je osvojio talijanski Juventus. Koprivničku ekipu vodio je glavni trener Matija Škrinjar i pomoćni Luka Prvčić.

Nakon odličnog plasmana u Koprivnici ih je u nedjelju navečer dočekalo pravo iznenađenje, a roditelji im organizirali doček dostojan pravih pobjednika.