ŽNK Petrovčice danas su organizirale prvi ženski malonogometni turnir na igralištu Mladosti u Svetom Petru Ludbreškom. Uz domaću ekipu na turniru nastupaju ŽNK Radnik Koprivnica, ŽNK Žibekice iz Savske Vesi i ekipa Mlade nade, a utakmice se igraju istovremeno na dva terena. Prije početka ženskog dijela programa održan je i turnir za dječake do devet godina, dok je manifestaciju u 16 sati otvorio načelnik Općine Mali Bukovec Darko Marković. Turnir ima i humanitarni karakter jer su prihodi od kotizacija i dobrovoljnih donacija namijenjeni liječenju djevojčice Anđeline, koja boluje od rijetke i teške bolesti o čemu je Podravski list pisao. Organizatori su dodatno pokrenuli i aukciju dresa GNK Dinama s potpisima igrača, a sav prikupljeni iznos također će biti usmjeren za pomoć u njezinu liječenju. Što se aukcije tiče, zainteresirani se još uvijek mogu prijaviti na broj 099/742 7250.
@podravskilist 💥 [DEEERBI!] Nova epizoda serijala pripala je deklama! 💪🏻 Petrovčice su organizirale prvi ženski malonogometni turnir i to humanitarnog karaktera, a na aukciji je i Dinamov dres s potpisima igrača 👏🏻 Vrućine su paklene, ali se špana ⚽️ #croatia
♬ original sound – PL



























































































































































FOTO/VIDEO Nikola Wolf