U Goli održano 22. Natjecanje orača Koprivničko-križevačke županije

VIDEO Saša Višak, Zoran Radiček i Ante Bobovec najbolji orači

Najbolji orači Podravine i Prigorja okupili su se ove subote u Goli kako bi pokazali svoje vještine. Tamo se, u organizaciji Županijske udruge orača, održalo 22. po redu Natjecanje orača Koprivničko – križevačke županije.

U kategoriji pluga ravnjaka prvo mjesto i ove je godine osvojio Saša Višak, dok je u kategoriji pluga premetnjaka najbolji je bio Zoran Radiček. Odltimeri sudjeluju u natjecanju sada već petu godinu zaredom, a pobjedu je odnio Ante Bobovec. Nagrade sponzora i priznanja uz državnog tajnika Tugomira Majdaka, dodijelio je i načelnik Općine Gola, Stjepan Milinković.

Fotogaleriju s natjecanja pogledajte na ovom LINKU.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura