LIGA ZA PRVAKA PRVE ŽENSKE LIGE

Virovke vrlo sigurne u Zagrebu, slijedi derbi za prvo mjesto protiv Zadranki

U drugom kolu Lige za prvaka Prve ženske lige košarkašice virovskog Podravca došle su do druge pobjede. Nakon što su na otvaranju kod kuće bile vrlo sigurne protiv Vodica, ovaj put dva boda uzele su u Zagrebu, gdje su domaći Falcons pobijedile 56:40.

Zanimljivo, bila je to treća pobjeda u aktualnoj sezoni ekipe Damira Betlehema protiv istog protivnika, s time da je ova bila i najvažnija. Prve dvije izborene su u regularnom dijelu sezone, a ova, ipak, u kvalifikacijama koje vode u elitni košarkaški rang.

Ulogu favoritkinja Virovke su pokazale već u prvoj četvrtini, koju su dobile 15:9. Druga je pripala Zagrepčankama pa se na odmor otišlo s rezultatom 20:23, a onda je drugo poluvrijeme u potpunosti pripalo igračicama Podravca, koje su u zadnjih 10 minuta ušle s isto toliko koševa prednosti.

Ekipu su ponovne vukle Šoš (14), Vincek (13), Hrženjak (9), Cik (9) i Brezak (6), koje su povremeno mijenjale Popović i Drmenčić. S dvije pobjede i bez poraza Virovke su na vrhu izjednačene sa Zadrankama, a upravo njihov dvoboj čeka nas za dva tjedna u Virju. Bit će to prava poslastica za košarkaške sladokusce i utakmica koja će nam možda prokazati buduće prvakinje.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…