KRŠIO SAMOIZOLACIJU

Zaražen koronom ušetao u zgradu policije po vozačku. Sud ga kaznio s 200 eura

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

Iako je, nadamo se, zauvijek iza nas, „lockdown“ i sve vezano uz korona krizu nikad neće zaboraviti 31-godišnji Dino iz jednog sela pored Koprivnice, koji je ovih dana kažnjen na Općinskom sudu, a sve zbog slučaja iz kolovoza 2021. godine. Naime, kako piše u prekršajnom nalogu, junak ove priče u to je vrijeme zbog oboljenja od zarazne bolesti Covid 19 trebao biti u jednotjednoj samoizolaciji, ali izrečene sigurnosne mjere nije se držao. Štoviše, Dino je zakoračio baš u zgradu Policijske uprave Koprivničko-križevačke, točnije u referadu za vozačke dozvole. Optužni prijedlog protiv njega podnijelo je Općinsko državno odvjetništvo, a sud ga je proglasio krivim i novčano kaznio s 200 eura.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVETU MISU PREDVODIO JE FRA ZDRAVKO TUBA

VIDEO Ivanje proslavili proštenjem i obilježili 90. obljetnicu od izgradnje crkve  

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako najlakše i najbrže odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”