FOTO Natjecali se u kuhanju gulaša

U sklopu proslave Dana Općine Podravske Sesvete održano je natjecanje u kuhanju gulaša na kojem je sudjelovalo 11 ekipa iz Đurđevca, Kalinovca, Kloštra  Podravskog, Pitomaće, Podravskih Sesveta, Draganca i Mekiša. Odlukom ocjenjivačke komisije prvo mjesto osvojila je Udruga Šiljer iz Kloštra Podravskog, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji skuhanih gulaša.

Foto: Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”