FOTO Natjecali se u kuhanju gulaša

U sklopu proslave Dana Općine Podravske Sesvete održano je natjecanje u kuhanju gulaša na kojem je sudjelovalo 11 ekipa iz Đurđevca, Kalinovca, Kloštra  Podravskog, Pitomaće, Podravskih Sesveta, Draganca i Mekiša. Odlukom ocjenjivačke komisije prvo mjesto osvojila je Udruga Šiljer iz Kloštra Podravskog, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji skuhanih gulaša.

Foto: Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste