FOTO Natjecali se u kuhanju gulaša

U sklopu proslave Dana Općine Podravske Sesvete održano je natjecanje u kuhanju gulaša na kojem je sudjelovalo 11 ekipa iz Đurđevca, Kalinovca, Kloštra  Podravskog, Pitomaće, Podravskih Sesveta, Draganca i Mekiša. Odlukom ocjenjivačke komisije prvo mjesto osvojila je Udruga Šiljer iz Kloštra Podravskog, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji skuhanih gulaša.

Foto: Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište