FOTO Natjecali se u kuhanju gulaša

U sklopu proslave Dana Općine Podravske Sesvete održano je natjecanje u kuhanju gulaša na kojem je sudjelovalo 11 ekipa iz Đurđevca, Kalinovca, Kloštra  Podravskog, Pitomaće, Podravskih Sesveta, Draganca i Mekiša. Odlukom ocjenjivačke komisije prvo mjesto osvojila je Udruga Šiljer iz Kloštra Podravskog, a posjetitelji su mogli uživati u degustaciji skuhanih gulaša.

Foto: Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Memorijalni turnir i izložba fotografija

Brojni nogometaši, ljubitelji fotografije i dobre zabave proslavili Ivanje u Kozarevcu

NOGOMETNI SPEKTAKL

VIDEO Sastali se debeli i guravi, jedni dominirali u trku, drugi u duelima

NJEGUJU TRADICIJSKU BAŠTINU

Vrtićarci uprizorili svoju Legendu o Picokima