TRAGEDIJA SE DOGODILA NA ZLOGLASNOM ZAVOJU

VIDEO Kalnik proglasio tri dana žalosti, Kešer: Bili su to sjajni i vrijedni dečki…teško je sada bilo što reći

Tragedija kakvu Kalnik, a ni Koprivničko-križevačka županija ne pamte. Pogibija troje mladića zavila je u crno kompletan kalnički kraj. Na mjestu događaja u ponedjeljak ujutro zatekli smo načelnika Mladena Kešera koji je upravo završio s obilaskom obitelji tragično preminulih mladića.

Jutro nakon, cijeli Kalnik bruji o dugogodišnjem problemu, spornoj prometnici na kojoj redovito slijeću vozila i stradavaju vozači.

– Danas ujutro razgovarao sam sa županom i istaknuo da treba riješiti taj problem, nažalost rješavamo ih nakon što se tragedija dogodi. Na toj dionici se postižu dosta velike brzine i tu je taj zavoj na kojem su pred desetak godina poginuli brat i sestra – pojasnio je Kešer koji će ovim povodom u Općini proglasiti trodnevnu žalost za poginule Martina, Ivana i Luku.

Općina Kalnik će preuzeti i kompletnu brigu oko organizacije sahrane i svih popratnih detalja.

– Dečki su to zaslužili, bili su mladi, vrijedni, radili, pred njima je bio život nažalost noćas se ugasio. Teško je danas bilo što reći – kazao je Kešer kratko i apelirao na vozače da smanje brzinu u prometu.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Badmintonski klub Koprivnica spreman je za novu sezonu

“Medvedgrad je dominantan, mi se borimo za drugo mjesto”

PROBLEMI KOD PRESPAJANJA CJEVOVODA

Zamutio se magistralni vodovod, problemi s pitkom vodom traju već danima

Zaduženje za podmirivanje obveza

Za brzu cestu od Križevaca do Kloštra Vojakovačkog 15 milijuna eura