Virovitica će ovog vikenda, u nedjelju 23. ožujka, biti domaćin završnog turnira Mini basket lige MBL-Z11 za djevojčice. Četiri najbolje ekipe, ŽKK Virovitica, KK Mladost Ivanovec, KK Dubravčan i KK Radnik, odmjerit će snage u borbi za naslov regionalnog prvaka.
Domaća ekipa Virovitice ulazi u završnicu kao favorit s impresivnim omjerom 8-0 i uvjerljivom koš razlikom +286. Mladost iz Ivanovca drži drugo mjesto sa šest pobjeda, dok će Dubravčan i Radnik, s po tri pobjede, pokušati iznenaditi vodeće ekipe.
Djevojčice će se također natjecati i u sportskim igrama, gdje će najtalentiranije i najbrže izboriti poziciju u završnom ALL STAR susretu.
Turnir započinje u 10 sati u dvorani u Virovitici, a nakon posljednje utakmice slijedi dodjela medalja i pehara najboljim ekipama.
FOTO: KS KKŽ, Black&White Studio