Od danas nema parkiranja na Jelačiću, do završetka radova na obnovi

Kako doznajemo u koprivničkoj gradskoj uprvi, uslijed radova na rekonstrukciji središnjih gradskih trgova od 16. kolovoza 2022. godine (utorak) onemogućeno će biti korištenje parkirališnih mjesta na Trgu bana Josipa Jelačića.

-Navedena odluka donesena je sukladno izrađenom prometnom elaboratu privremene regulacije prometa za vrijeme izvođenja radova. Onemogućeno će biti korištenje parkirališnih mjesta od objekta Turističke zajednice Grada Koprivnice do Privredne banke Zagreb, dok će se parkirališna mjesta ispred OTP banke moći koristiti. Prometovanje automobilima po parkiralištu bit će omogućeno. Navedena parkirališna mjesta koristit će se sve do završetka radova na rekonstrukciji trgova. Molimo građane da ovu obavijest uvaže – poručuju iz Grada Koprivnice.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Na ovim postavkama klima uređaj troši najmanje struje

FESTIVAL PJESME PODRAVINE I PODRAVLJA

Ljubitelji tamburaške glazbe uživali u 23 skladbe

Olujno nevrijeme potopilo ulice

Podvožnjak zatvoren za sav promet. Vatrogasci na terenu