U NARODNOJ KNJIŽNICI VIRJE

Predstavljen roman Zdenke Čavić

Koprivničanka Zdenka Čavić u Narodnoj knjižnici Virje predstavila je roman „Čuvari privida“. Uz autoricu, o romanu s elementima krimića, nabijen emocijama, namijenjenom, svima onima koji žele čitati o neočekivanim obratima u životu u dimenzijama između realnosti i fikcije, govorila je i Ivanka Ferenčić Martinčić, ravnateljica Knjižnice.

– Zaključili smo da su književni žanrovi samo privid i da ovaj roman jednostavno treba pročitati jer ga se u ladice ne može svrstati – kaže Ivanka Ferenčić Martinčić.

FOTO Narodna knjižnica Virje

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Autentično putovanje u prošlost te suvremeni glazbeni i eno program

Koprivnicu očekuje dosad neviđen festivalski vikend! Grad će istodobno živjeti u dva potpuno različita svijeta

jeste li znali?

Pitali mesara koji je komad junetine najbolji za gulaš: “Ovaj se nakon kuhanja topi u ustima”

Jeste li znali?

Električni bojler troši i do 40 eura struje mjesečno, ali iskusni serviser ima odličan savjet kako taj iznos drastično smanjiti