STIGLI RADNICI I STROJEVI

Sanira se opasna staza ispred Lidla

Danas su počeli radovi na uređenju pješačko-biciklističke staze u Križevačkoj ulici u Koprivnici, ispred trgovačkog centra Lidl, na čije su nas loše i potencijalno opasno stanje ranije upozoravali i slušatelji RKC-a.

Problem na ovoj vrlo prometnoj dionici stvarala su velika izbočenja na asfaltu. Korijenje obližnjih stabala s vremenom je na nekoliko mjesta podiglo asfalt, zbog čega su se na stazi stvorile poprilične neravnine. Posebno su neugodne i opasne bile za bicikliste i vozače električnih romobila, kojih tim dijelom Križevačke svakodnevno prolazi velik broj. Nakon pritužbi građana kontaktirali smo Grad Koprivnicu, odakle su nam potvrdili da su upoznati sa stanjem te da s Lidlom pregovaraju o sanaciji problematične dionice.

Dogovor je, čini se, postignut jer su danas ujutro na teren stigli radnici i strojevi te je sanacija napokon počela. Problematični dijelovi staze uklanjaju se kako bi se uredila površina i uklonile neravnine koje su predstavljale opasnost za prolaznike.

FOTO: Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Slaven i dalje čeka prve bodove

Od 3. minute igrali s desetoricom i upisali treći poraz u nizu

I U BUDROVCU SE SLAVI VELIKA GOSPA

Emotivno se oprostili od voljenog župnika, a bilo je i suza

Jeste li znali?

Pitali iskusnog automehaničara koliko često mijenjati antifriz pa ostali iznenađeni odgovorom