FOTO Vanja Rupčić i Oliver Orešić pobjednici polumaratona u Koprivnici

Koprivnički polumaraton je završen i poznati su pobjednici.

Prvo mjesto osvojila je Vanja Rupčić iz AK Koprivnica koja je 21 kilometar pretrčala za 1:44:32 sata, druga je bila Tanja Šarić, članica AK Maksimir sa 1:47:08 dok je treće mjesto pripalo Zadranki Nataliji Gulin iz MK Festina Lente kojoj je do cilja trebao 1:47:39.

I među muškim trkačima pobjedu je odnio član AK Koprivnica i to Oliver Orešić koji je polumaraton pretrčao za 1:19:45. Drugo mjesto osvojilo je Josip Mijaković iz BK Maraton biciklin s vremenom od 1:23:50. Treći je bio Neven Jurković iz TK Ivančica s 1:24:11.

Vanja Rupčić je ujedno bila i najbrža Koprivničanka dok je u muškoj konkurenciji naš najbrži sugrađanin bio Nikola Tucković, član Hiking Team Zlevanke.

Očekivano, najveću pozornost gledatelja privukla je predsjednica Uprave Podravke Martina Dalić koja je u kategoriji Žene 55 nakon pretrčanog 21 km osvojila drugo mjesto. Osim nje na polumaratonu je sudjelovalo još nekoliko desetaka Podravkašica i Podravkaša.

Najstarija trkačica bila je Ivanka Matanović iz Trčaone, rođena 1960 godine, a najstariji trkač Drago Pintarić, član Kotoripskih begača kojem niti 72 godine nisu bile prepreka da otrči svoju dionicu.

Najmlađa sudionica bila je Lana Pavijan rođena 2002. godine dok je najmlađi sudionik bio Edi Ciler rođen 2016. godine. Prošli su stazu dugu 5 km.

Koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić najboljima je uručio darove i nagrade.

A kako je sve izgledalo na početku, podsjetite se u našem prvom izvještaju.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…