NESREĆA U KOPRIVNICI

VIDEO Djevojka (20) skrivila trostruki sudar u raskrižju i teško stradala

Dvije su osobe ozlijeđene u trostrukom sudaru koji se ovog petka dogodio na raskrižju Mosne i Ulice Matije Gupca u Koprivnici oko 12:30 sati.

– Vozačica (20) upravljala je osobnim automobilom koprivničke registarske oznake krećući se Ulicom Matije Gupca. Dolaskom do raskrižja s Mosnom ulicom oduzela je prednost prolaska osobnom automobilu koprivničke registarske oznake kojim je upravljao 57-godišnji vozač te je došlo do sudara vozila. Uslijed udara, vozilo kojim je upravljala 20-godišnja vozačica odbačeno je te je udarilo u osobni automobil autoškole, kojim je upravljao 18-godišnji kandidat za vozača uz prisutnost 27-godišnjeg instruktora autoškole – utvrdila je očevidom policija.

U prometnoj nesreći lake tjelesne ozljede zadobio je 57-godišnji vozač, dok je 20-godišnja vozačica zadobila teške tjelesne ozljede. Protiv vozačice koja je prouzročila prometnu nesreću bit će pokrenut prekršajni postupak

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Na jedinstven način obilježili valentinovo

Općina tradicionalno počastila večerom parove koji ove godine slave 50 godina braka

Velika pobjeda pred domaćom publikom

Podravka u dramatičnoj završnici savladala Krim i osigurala osminu finala Lige prvakinja

HGSS KOPRIVNICA LANI JE ODRADIO 20 AKCIJA SPAŠAVANJA I 7.600 SATI VOLONTERSKOG RADA, PROČELNIK BOJOVSKI:

“U većini slučajeva uzrok nesreće je ljudski faktor”