Ludbreg: Žena na parkiralištu trgovačkog centra ostala bez vrijednog mobitela

U policiji doznajemo kako je u ponedjeljak, 7. studenog u Ludbregu, na parkiralištu jednog trgovačkog centra, nepoznati počinitelj pokrao jednu ženu.

– Iskoristio je odsutnost 45-godišnjakinje i otuđio joj mobitel. Visina materijalne štete procjenjuje se na preko tisuću kuna. Policijski službenici nastavljaju rad na otkrivanju počinitelja ovog kaznenog djela – doznajemo u policiji.
FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj