Okupili se po 34. put

Veže ih neraskidivo prijateljstvo i obljetnicu mature slave baš svake godine

Generacija Upravno – pravne škole iz Bjelovara koja je 1992. godine napustila srednjoškolske klupe nastavila je tradiciju okupljanja svake godine kako bi proslavila obljetnicu mature. Ove godine su proslavili 34. obljetnicu, a kako u generaciji ima i Podravki, fešta je organizirana u Đurđevcu.

– Još od srednjoškolskih dana se super slažemo i veže nas neraskidivo prijateljstvo. To je i razlog zbog kojeg svake godine slavimo obljetnicu mature, a od prošle godine se možemo pohvaliti i da imamo općinsku načelnicu – kažu organizatori proslave.

FOTO Đuro Grčić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NASTAVLJA SE RAZVOJ KOPRIVNIČKOG JAVNOG PRIJEVOZA

Građani razgledali i provozali se BusKom, večer rezervirajte za film na gradskim pročeljima

PODRUČNA ŠKOLA SIGETEC

Prvašići se s roditeljima oprostili od školske godine

LASKAVA NAGRADA

Veronika Lovković najbolja učenica pitomačke srednje škole